Aktualności i promocje

2019-01-16
Następna generacja powłok CVD w płytkach KYOCERA

Japoński producent narzędzi skrawających zaprezentował nową generację powłok CVD w płytkach do obróbki stali.

Czytaj dalej >
2018-05-28
Wysokowydajne frezy monolityczne dla wielu zastosowań

Pełny zakres frezów do obróbki wszystkich materiałów stosowanych w przemyśle: od stali zwykłych, poprzez hartowane, nierdzewne, żeliwo i superstopy.

Czytaj dalej >
2017-02-27
Nowość! Filtry ochronne VELUM

Filtry ochronne Velum zostały zaprojektowane, aby chronić elektryczne i elektroniczne elementy obrabiarek, sprężarek oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w zakładach przemysłowych przed wszelkiego rodzaju pyłami i mgłą olejową.

Czytaj dalej >
2016-07-18
Nowości w promocji w nowym katalogu AbplanalpTools!

W najnowszym katalogu narzędzi i oprzyrządowania obrabiarek bogata oferta m.in. oprawek zaciskowych, trzpieni frezarskich, szczęk do uchwytów tokarskich automatycznych, narzędzi składanych tokarskich i frezarskich.

Czytaj dalej >
2016-06-02
Odwiedź nas na Targach MACH-TOOL w Poznaniu!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach w Poznaniu w ramach Salonu Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL. 

Czytaj dalej >
2015-10-23
Tegoroczna Edycja Targów Toolex i Eurotool - podsumowanie

Targowy rok dla branży właśnie się zakończył. Wzorem ubiegłych targowych spotkań na stoisku Abplanalp w Sosnowcu podczas targów Toolex oraz Krakowie podczas Eurotool zwiedzający mogli zobaczyć pokazy obróbek na żywo na obrabiarkach Haas: UMC-750, VF3-YT, ST40-L (po raz pierwszy prezentowanej na targach w Polsce!) oraz elektrodrążarce drutowej Mitsubishi MV1200 R.

Czytaj dalej >
2015-09-21
Abplanalp po raz kolejny na targach Toolex w Sosnowcu

Abplanalp jako jeden z liderów na rynku obrabiarek po raz kolejny podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem z gośćmi tegorocznych targów Toolex w Sosnowcu, które odbędą się w dniach 29.09 - 1.10.2015.

Czytaj dalej >
2015-06-24
Targi Mach-Tool

Targi Mach-Tool to dla branży czas wytężonej pracy. Prezentacja Abplanalp na tegorocznych poznańskich targach obfitowała w intensywną pracę i liczne spotkania. Kilka dni czerwca (9-12.06) upłynęło na rozmowach, ustaleniach, doradztwie i pokazach.

Czytaj dalej >
2014-10-17
Obróbka na światowym poziomie - Abplanalp na targach Toolex 2014

Tysiące zwiedzających, setki konsultacji i prezentacje najnowocześniejszych obrabiarek to wszystko stało się udziałem firmy Abplanalp, największego wystawcy 7. edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex 2014 (30 września - 2 października).

Czytaj dalej >
2014-05-05
Współpraca z Renishaw

Abplanalp we współpracy z firmą Renishaw przygotował powierzchnię demonstracyjną przeznaczoną dla klientów z Warszawy i okolic. Na miejscu można zapoznać się z ofertą firmy Abplanalp odnośnie obrabiarek Haas, chłodziw Blaser oraz narzędzi z działu Abplanalp Tools.

Czytaj dalej >