Odwiedź nas na Targach MACH-TOOL w Poznaniu!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach w Poznaniu w ramach Salonu Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL. 

W dniach 7-10 czerwca br. będziemy czekać na Państwa w pawilonie 7A na stoisku nr 1.

Jesteśmy firmą, która od blisko 40 lat oferuje nowoczesne technologie, dlatego na naszym stoisku nie może zabraknąć nowości oraz ciekawych ofert. Tradycyjnie już na wszystkich naszych maszynach będziemy prezentowali obróbkę na żywo.

W tym roku po raz pierwszy zapoznamy Państwa z obrabiarkami KITAMURA i NOMURA.

Nomura NN20UB8 to obrabiarka z nowym układem obrotowego narzędzia tylnego, który umożliwia obróbkę różnych i skomplikowanych produktów.

Frezarskie centrum poziome dwupaletowe Kitamura Mycenter HX500G umożliwia efektywną obróbkę stali, w tym planowanie, wysokowydajne wiercenie, obróbkę wykańczającą.

Zaprezentujemy również pokazy obróbcze na maszynach HAAS: UMC-750SS, VF3-YT/50, ST-20Y, oraz VF-2SS, na wycinarce drutowej Mitsubishi MV1200R, elektrodrążarce EA8S a także na przebijarce do otworów Accutex River 350.

Na naszym stoisku na fanów szybkich sportów czeka miła niespodzianka – podczas trwania targów będziemy prezentowali oryginalny bolid zespołu Haas F1 Team. Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w targowym konkursie, w którym nagrodą jest wyjazd na wyścigi Formuły 1 w Belgii! Szukajcie naszych hostess z konkursowymi kuponami!

Bogate portfolio naszej firmy nie ogranicza się wyłącznie do dystrybucji obrabiarek. Oferta narzędzi, chłodziw, oprogramowania CAD/CAM, części zamiennych również będzie dostępna podczas poznańskich targów.

Oprogramowanie CAD/CAM Prezentacja oprogramowania Esprit CAM w modułach frezowanie, toczenie oraz WEDM.
Narzędzia i oprzyrządowanie Groth, Sartorius, Kyocera, Gerima, Haimer, Gerardi
Chłodziwa Szwajcarskie chłodziwo Blaser B-Cool 655 zwiększające produktywność
Drut EDM Abplanalp EDM Wire – ekspozycja statyczna oraz pokaz obróbki
Narzędzia do wykrawarek Narzędzia do pras wykrawających MATE Precision Tooling
Ukosowarka Gerima MMB500 Pokaz procesu ukosowania blach

Do Państwa dyspozycji, przez cały czas trwania targów, jak zawsze pozostają Inżynierowie Sprzedaży i Doradcy Techniczni.

Do zobaczenia w Poznaniu!