Tegoroczna Edycja Targów Toolex i Eurotool - podsumowanie

Targowy rok dla branży właśnie się zakończył. Wzorem ubiegłych targowych spotkań na stoisku Abplanalp w Sosnowcu podczas targów Toolex oraz Krakowie podczas Eurotool zwiedzający mogli zobaczyć pokazy obróbek na żywo na obrabiarkach Haas: UMC-750, VF3-YT, ST40-L (po raz pierwszy prezentowanej na targach w Polsce!) oraz elektrodrążarce drutowej Mitsubishi MV1200 R.

Na Targach Eurotool w Krakowie zaprezentowaliśmy także praktyczny pokaz na ukosowarce GERIMA MMB500 oraz szlifierce narzędziowej MATE Premia Sharpening System, które cieszyły się zainteresowaniem wśród odwiedzających nasze stoisko.

Obok pokazów, nasi targowi Goście mogli zapoznać się z kompleksową ofertą firmy - bogatą paletą narzędzi, działaniem i zaletami oprogramowania CAD/CAM Esprit, unikalnymi właściwościami chłodziwa Blaser.

Przez cały czas trwania targów do dyspozycji zwiedzających byli nasi Inżynierowie Sprzedaży oraz pracownicy Działu Aplikacji, którzy w fachowy i ciekawy sposób opowiadali o trwających pokazach i odpowiadali na wszelkie pytania.

Zobacz relację wideo z targów Toolex Zobacz relację wideo z targów Eurotool 

Miłym akcentem dla naszej firmy podczas tegorocznych targów było otrzymanie wyróżnienia za sposób prezentacji podczas targów w Sosnowcu oraz głównej nagrody w Konkursie "Złoty Smok Wawelski" w kategorii obrabiarki za centrum tokarskie ST-40L na targach w Krakowie.

EuroTool 2015
"Złote Smoki Wawelske" w rękach zwycięzców - dla Abplanalp w kategorii obrabiarki za centrum tokarskie ST-40L

Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy do obejrzenia krótkiego podsumowania obu wydarzeń.