Targi Mach-Tool

Targi Mach-Tool to dla branży czas wytężonej pracy. Prezentacja Abplanalp na tegorocznych poznańskich targach obfitowała w intensywną pracę i liczne spotkania. Kilka dni czerwca (9-12.06) upłynęło na rozmowach, ustaleniach, doradztwie i pokazach.

W tym roku Abplanalp zaprezentował na swoim blisko 300 metrowym stoisku 12 pracujących maszyn (m.in. centrum frezarskie Haas UMC-750, centrum tokarskie Haas ST-10 z robotem firmy Kawasaki oraz premierową wycinarkę drutową Accutex AL-400SA), stanowisko z doradcą w zakresie oprogramowania ESPRIT CAM, prezentację szerokiej gamy narzędzi w pokazach obróbek oraz na ekspozycji statycznej. Nasi Klienci mieli okazję oglądać pokazy na żywo, zasięgnąć fachowych porad, obejrzeć, dotknąć, sprawdzić i skorzystać z promocji na zakup obrabiarek Haas.

Zapraszamy na krótką fotorelację z targów. Bieżące relacje z targowych dni zamieszczaliśmy na naszym profilu https://www.facebook.com/abplanalpconsulting.

Zapraszamy do ich obejrzenia i polubienia nas!

Miło nam również przekazać, że Abplanalp zdobył na tegorocznych targach ITM 2015 medal ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w Poznaniu i już dziś zapraszamy na kolejne, jesienne już spotkania w Sosnowcu i Krakowie.

Do zobaczenia!

Oglądaj wideo
watch video